Сполучені Штати будуть проводити більш агресивну політику щодо Росії в ядерній сфері.

"Повинні дивитися в очі реальності і побачити світ таким яким він є, а не таким як ми бажаємо, щоб він був", - написав глава Пентагону Джим Меттіс в передмові до стратегії, відзначає видання Slate. У звіті вказується, що США зменшували свій ядерний арсенал, а Китай і Росія йшли в зворотному напрямку.

"Вони додали нові можливості своїх ядерних арсеналів, підкреслили важливість ядерної зброї в своїх стратегіях і планах і стають все більш агресивними, включаючи відкритий космос і кіберпростір", - йдеться в документі.

Також американці з'ясували, що Росія розробляє нову міжконтинентальну автономну підводну атомну торпеду ", яка, теоретично, буде в змозі зруйнувати ціле місто на узбережжі.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова згадала важкі часи до заміжжя з Віктором Павліком: "Я могла мало"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Він буде діяти за принципом дрона, який може теоретично проходити тисячі миль і вражати цілі на узбережжі США, такі як військові бази, міста. При цьому вони не виключають, що будівництво такого озброєння може бути простою ширмою, щоб налякати американців.

Зброя США для України

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Должанскую Луганській області, який розташований поблизу кордону Російської Федерації і знаходиться під контролем бойовиків незаконних збройних формувань, з'явилися проукраїнські графіті. Відповідні знімки розміщені на сторінці "Луганщина Україна" в Facebook.