Введення в експлуатацію "обіцяних і таких необхідних" нових російських танків і бронетранспортерів запланували на кілька років пізніше. Причина - брак коштів, а також технічні проблеми. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Однак це вже не "чергова невдача", а "повний провал" Міністерства оборони РФ. За словами аналітиків, "розрекламований" танк — самий, як запевняють російські ЗМІ, просунутий у світі — ще навіть не пройшов етап розробки. Інші бойові машини будуть випущені пізніше, ніж очікувалося.

Старший науковий співробітник Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень Ігор Сутягін зазначив, що основний бойовий танк Т-14 "Армата" повинен був вступити до війська до 2011 року, але введення в експлуатацію перенесли на 2020 рік.

Сутягін стверджує, що це пов'язано з проблемами в програмному забезпеченні, а також з санкціями, які вплинули на імпорт деталей із США.

"З-за санкцій та стану російської оборонної промисловості всі проекти затягуються", — вважає ігор Сутягін.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала волосся на інтимному місці та зізналася в найсміливіших бажаннях

Гола українська Кардашьян засвітила більше, ніж зазвичай: "Коли ж ти навчишся"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Показати ще

Танк Т-14 "Армата" сумно відомий своєю поломкою під час репетиції параду Перемоги 9 травня на Червоній площі в 2015 році.

Нагадаємо, в Сирії на боці урядових військ можуть воювати близько 3,6 тис. росіян – найманців приватної військової компанії, яку називають "групою Вагнера".

Крім того, військовий експерт Олег Жданов заявив, що для введення міжнародної миротворчої місії ООН на окуповані території Донбасу Україна має юридично визнати АТО збройним конфліктом.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Путін послав на Донбас чергову партію мотлоху і зброї.