Кам'янець-Подільський, місто, де хоча б один раз побув майже кожен українець. Якщо вас не возили туди ще в школі, то можливо ви їздили з вашими однокурсниками, або вже зі своєю сім'єю. Це місто стало одним з найбільш популярних туристичних місць в Україні. Щорічно там можна зустріти величезну кількість туристів, а все завдяки великій кількості пам'яток Кам'янця-Подільського. Чого вартий тільки старовинний замок. Про нього чули вже всі, але і крім цього, там є на що подивитися.

Пам'ятки Кам'янця-Подільського: 4 топ

Стара Фортеця – звичайно, це перше, про що потрібно говорити. Усі фото, безліч сувенірів і всього іншого в Кам'янець-Подільському пов'язано саме з цим замком. Він вже давно став його візитівкою. Цей замок-один з найстаріших в Україні, але він все одно дуже добре зберігся. Там дуже часто проводяться різні фестивалі та свята, тут нудно точно не буде.

Кафедральний собор. А він примітний не тільки багатою історією, але й своїм чудовим органом, який називають одним з кращих в Європі. Його звуком насолоджувалися майже всю історію цього місця. І навіть, коли місто було захоплене турками, а всі собори зруйновані, цей залишився на місці. Звичайно, це не тільки завдяки органу, а швидше завдяки неймовірній красі. Крім самої будівлі, є ще дуже гарний дворик. Навіть, незважаючи на те, що там зараз старовинне кладовище, прогулятися там досить цікаво.

Новопланівський міст – один з найвищих в Україні. До речі, там зараз є швидкісний тролів, так що якщо ви не боїтеся такого, то буде дуже цікаво. Варто сказати, що сам міст з'єднує нове і старе місто. Так що, як мінімум проїхатися там точно доведеться. А знизу можна буде побачити білого оленя, який є символом міста.

Популярні новини зараз
Єгор Крутоголов з "Дизель шоу" показав, як підсилив бійців ЗСУ: "Надавали оркам" Олександр Пономарьов захопився, як бійці ЗСУ ювелірно знищують техніку окупантів: "Горить, палає" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Міська ратуша. В Україні не так і багато міст, де вона збереглася. Це завжди головна будівля, де була, а іноді навіть все ще залишається міська влада. Крім цього, там ще є прекрасий обозний майданчик, звідки можна подивитися на місто.