З 14 по 22 липня "перлина біля моря" у 8-й раз відкрила двері для учасників і гостей Одеського міжнародного кінофестивалю. Тут протягом цих 9 днів гості побачать найбільш знакові сучасні роботи. Всього в програмі фестивалю 120 фільмів, серед яких - з десяток вітчизняного виробництва.

В програмі конкурсу багато всього і крім фільмів: різноманітні майстер-класи та зустрічі з режисерами. Отже, любителям кіно є де розвернутися.

До слова, сьогоднішній день, 17 липня, присвячений документальному кіно. В тому числі організатори обіцяють здивувати стрічкою "З любов'ю, Вінсент" - першим у світі фільмом, складеним із картин. 65 тисяч кадрів фільму автори намалювали на тисячі полотен.

Однак українська публіка більше обговорює "зірок" Червоної доріжки, ніж програму конкурсу. В цьому плані користувачі соцмереж активно обговорюють гостей фестивалю.

Сайт "Рагулі" традиційно виклав у мережу веселу добірку фотографій з дотепними коментарями:

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

"Ви теж починаєте задумуватись, хто ці всі люди в рожевих абажурах?"

"Головне - щоб весело було. Все таки, столиця сміху"

"Борис Барський підкреслює своє почуття гумору своїми супутницями"

Коли оздоблення вистачило лише на половину сукні

"Рибалка Соня, загорнута в сітку"

Читачі, дивлячись на фото, радісно коментують:
"А я в такому сарафані на море ходжу і на базар. От я дурна! Могла по доріжці пройтися".

Дісталося і Вікторії Тігіпко, президенту Одеського міжнародного кінофестивалю, і аж ніяк не за програму заходу.

"Хто її стриже, газонокосильщик?" - цікавилися в соцмережах.
"Може, вибухом?" - висувають припущення інші.

Багато хто з користувачів не звертає уваги на всі ці чудернацькі сукні та зачіски. Єдине, що їх цікавить - чому всі ці люди ходять по доріжці, а не сидять за ґратами.