Батьки дошкільнят часто стикаються з тим, що коли дитина йде у дитячий садок, вона одразу ж починає багато і часто хворіти.

Однак за словами педіатра Людмили Сулими, це - зовсім не привід панікувати і ставити на відвідуванні установи хрест, пише Clutch.

"Уявіть, що дитина вела досить відокремлений спосіб життя. Тобто кількість вірусів і бактерій, що зустрічалися, у неї була мінімальна, тому що коло спілкування було мінімізованим. З того моменту, як дитина йде у садок, коло її спілкування значно розширюється. Відповідно, кожен малюк , який приходить у дитячий садок, приносить туди своє "коло спілкування", - пояснила лікар.

Педіатр наполягає: організм дитини має сформувати імунологічну пам'ять, яка в подальшому його від вірусів захищатиме.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Астролог побачив у травні "лихо" для України Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків
Показати ще

"Я б сказала, що не водити дитину в садок - це неправильно, адже процес адаптації дуже важливий для кожного малюка. Але якщо він крім того, що хворіє часто, має складні й важкі форми, наприклад, бронхіти, задишка, постійні пневмонії або ларинготрахеїт , тобто постійні захворювання, які дійсно можуть викликати порушення дихання і ще важчі проблеми, тоді, звичайно, краще забрати його з дитячого садка на якийсь час для того, щоб він просто зміцнів", - зазначила Сулима.

Спеціаліст підкреслила - нічого страшного у процесі адаптації немає. А дорослі хворіють рідше саме тому, що свого часу теж його пройшли.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", смерть дитини в київській лікарні нажахала соцмережі.