Певній категорії українських пенсіонерів необхідно підняти рівень соціальних виплат в три рази.

Про це повідомив засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута, коментуючи низькі пенсії металургів "першого рівня". Політик вважає, що за роботу в небезпечних умовах працівники часто не отримують гідний рівень виплат, коли виходять на заслужений відпочинок.

"Це неподобство. Перший рівень означає, що людина працювала в небезпечних умовах з точки зору температури і запиленості. Особливо це стосується доменних і мартенівських цехів. Природно, заробітна плата таких категорій населення повинна бути мінімум в два з половиною - три рази вище. Тому і пенсія повинна бути диференційованою ", - сказав Тарута.

Тарута навів статистику нинішніх розмірів пенсій українських металургів. Виплати часто не відповідають умовам праці.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

"Коли я працював в "мартені" (кар'єру на" Азовсталі "Тарута починав майстром в мартенівському цеху - ред.), Моя заробітна плата становила 250-280 рублів, в той час як бухгалтер отримував близько 130-140 рублів. На сьогоднішній день, багато з ким я раніше працював, скаржаться, що отримують стільки, скільки той же бухгалтер, який сидів в нарукавниках в абсолютно безпечних умовах. Він не горів, не ризикував життям і здоров'ям, а отримують однаково ", - підкреслив політик.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, переселенці з окупованих територій поскаржилися на припинення виплат пенсій.