Система української медицини останнім часом виявилася настільки далекою від реформування, що почала більше нагадувати процес самознищення.

Відповідну думку у своєму блозі висловив відомий лікар-педіатр, телеведучий Євген Комаровський.

Приводи для занепокоєння проявляються мало не щодня: від відсутності вакцин до жахливого стану більшості лікарень, які не ремонтувалися роками.

Він підкреслив, що у більшості випадків пацієнтам не вистачає місць у палатах, а на прохання невідкладної допомоги лікарі можуть навіть вчасно не відреагувати:

"Метушаться в приймальному відділенні — шукають лікаря, щоб допомогти вмираючому молодому хлопцю, що розбився на мотоциклі. За те, щоб прив'язати пасок до ліжка (щоб міг допомогти самому собі сісти після інсульту), — 100 грн", - згадує лікар.

Популярні новини зараз

Локдаун накрутив тарифи у київських маршрутках: по 10, але не для всіх

Епіфаній увічнив свого колегу, який відродив віру після безбожництва СРСР: "Будуть згадувати і молитися"

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще

Викликають сумніви часто й результати лабораторних аналізів, а більшість ліків, які справді дієві, в аптеки просто не завозять. Натомість, останнім часом на ринку фармацевтики почала з'являтися величезна кількість фальсифікату.

Комаровський вважає, що цим питанням повинні більш ретельно займатися профільні відомства, але коли вони отримують скарги щодо медичних послуг, то обмежують свою тільки підготовкою законопроектів.

"Вони глибоко переконані в тому, що саме ці заборони є невідкладними, а реформи охорони здоров'я можуть почекати", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", звичайні українські лікарні незабаром замінять госпітальними округами.