З України видворили польського молодика, який прилюдно спалив українську символіку. Правопорушника примусово повернули на територію Польщі із забороною в’їзду до нашої країни терміном на три роки.

У Тернополі польський студент здійснив публічне спалення українського герба. За такі хуліганські дії, які можуть призвести до розпалювання національної ворожнечі,  СБУ ухвалила рішення видворити молодика з України. Про це повідомляє прес-служба СБУ у Тернопільській області в Facebook.

Зазначається, що 19-річний поляк навчався в одному з тернопільських ВНЗ. Під час обіду в кафе студент помітив тризуб на стіні закладу та привселюдно спалив його у каміні.

Спецслужба подякувала адміністрації закладу харчування та керівництву вишу за допомогу в розслідуванні обставин інциденту.

12 березня правопорушника примусово повернули на територію Польщі із забороною в’їзду до України терміном на три роки.

Правоохоронці також опублікували кадри хуліганських дій іноземця, зафільмовані камерою спостереження:

Як відомо, у четвер, 1 березня, у Польщі набув чинності так званий "антибандерівський" закон про Інститут національної пам'яті, який передбачає покарання за заперечення "злочинів" українських націоналістів, а також за звинувачення поляків у причетності до злочинів Третього рейху і Голокосту.

Дивіться: що потрібно знати про "антибандерівський закон":

У свою чергу, в українському Міністерстві закордонних справ зазначили, що своїм законом про заборону пропаганди так званої бандерівської ідеології Польща намагається зобразити українців виключно як "злочинних націоналістів" і "колабораціоністів Третього рейху".

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Львові 4 березня пройшов марш "Пам'ятай Героїв", присвячений 68-річчю з дня загибелі головного командира УПА Романа Шухевича і полеглих борців за волю України. "Місто Львів не для польських панів", - зазначили активісти на одному з масштабних банерів своєї колони.

Проведений у Львові антипольський марш є відповіддю України на "антибандерівський" закон. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Міністр відзначив, що український народ має повне право на відповідну реакцію через діяльність нинішньої польської влади.