Детальне вивчення осіб злочинців США дозволило кримінологам, а  також і стрологам зясувати деякі закономірність. Спеціалісти звертали увагу на особливості характеру та деякі елементи поведінки, а також анадлізували, якому знаку Зодіака властиве те чи інше. Таким чином астрологи змогли зясувати, під якою зіркою народжуються найстрашніші люди. Особливою жорстокістю можеть виділятися Раки, Скорпіони, Стрільці, тілці та Овни.Розглянемо детально ці знаки Зодіаку, щоб мати уявлення, на що при спілкуванні з цими представниками, звератати увагу. 

Раки

 Відома фраза про чортів в тихому болоті як не можна краще підходить під опис Раков. Ці тихі лише на вигляд здаються такими боязкими і нешкідливими. У певний момент вони здатні зробити непоправне. Найстрашніші злочини скоюються саме Раками. Вони довго накопичують свої образи, засновані на реальних і уявних проступки людей. Зайва емоційність представника водної стихії перебільшує масштаб кожної події. Тому у вирішальний момент Раки діють відверто жахливо: тіла їх жертв залишаються з численними слідами кривавих ран і всіма ознаками болісної смерті. Така жорстокість знака обумовлена ​​його психічної нестабільністю, ураганом пристрастей всередині.

 

Скорпіони

 Про гіпнотичний погляд Скорпіонів чув багато хто. Як щуролов з відомої казки, представник водного знаку може легко захопити будь-яку жертву за собою. Його пристрасна натура бажає контролювати абсолютно все. Дивовижна інтуїція укупі з потужними аналітичними здібностями дарує світу справжніх геніїв закулісних інтриг. Красномовним прикладом служить навіть той факт, що більшість президентів країн святкують своє день народження саме в листопаді.

Однак потрапити в їх мережі настільки ж небезпечно, як в клітку до голодному леву. Коли емоції переливаються через край, Скорпіони здатні стати витонченими садистами. 

Стрільці

 Волелюбні хлопці готові піти на все, щоб відстояти свою незалежність. При цьому їх зона комфорту настільки велика, що часом не обмежується навіть одним містом. Будь-які кордони для них лише умовність. Свої бажання вони звикли задовольняти швидко і повністю. І зазвичай це відбувається за рахунок інших людей. Наприклад, банальна жадоба грошей часто призводить Стрільців до думки про пограбування банку. Дрібний масштаб цих філософів життя просто не цікавить.

 

Тільці

 Ще один парадокс зодіаку. При Wb[всій чуттєвості і любові до краси, цей знак здатний на жорстокі дії. Упертість Тельця не знає міри. Він наполегливо і маніакально переслідує свою мету, поки не підкорить її. М'яке ставлення до інших - лише маскування честолюбства і марнославства представників земної стихії. Вони ніколи не забувають про свої амбітні плани.

 

Овни

 Вогняна стихія визначає характер енергійних Овнів. Ці запальні деспоти не звикли терпляче чекати своєї черги. Вони швидше сокрушаться стіни будинків, ніж будуть як все - входити в вузькі двері. Дратівливі і амбітні, Овни завжди шукають пригод на свою п'яту точку. Дух авантюризму штовхає їх на участь в сумнівних аферах.Як раніше повідомляв "Знай.ua", зірки розповіли, хто в сім'ї буде найревнивішим.