В центральній частині української столиці копи вивели 1500 осіб для забезпечення порядку і світу.

Відомо, що поліція прийняла дані заходи у зв'язку з президентськими виборами в Росії і незаконними виборами в окупованому Криму. Про це стало відомо завдяки заявою начальника київської столиці Андрія Крищенко.

Відзначається, що за порядком у столиці стежать поліцейські і нацгвардейцы, чергують кінологи, вибухотехніки і групи превентивної комунікації.

"В цілому на службу в центральній частині міста заступили 1500 правоохоронців. Ми проводимо превентивні заходи, і чітко реагувати на будь-які порушення. Закликаємо всіх учасників акцій дотримуватися встановлених правил поведінки і норм чинного законодавства", – зазначив Андрій Крищенко.

Голова київської поліції додав, що в місцях проведення акцій (проспект Повітрофлотський, вулиці Добровольчих батальйонів і Хрещатик) частково обмежено або перекрито рух транспорту. Тому столична поліція просить водіїв врахувати дорожню обстановку і вибрати інші маршрути.

Національна поліція Україна і Національна гвардія України забезпечують порядок і безпеку російських і дипломатичних і консульських установ в Україні, повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ в Twitter.

"Згідно з рішенням МВС і ноти МЗС, доступ у приміщення громадян РФ для голосування, крім осіб з дипломатичним статусом, обмежений", – зазначено в повідомленні.

Доступ до дипмиссиям РФ в Україні заблокували – поліція обмежила доступ до російських дипломатичних установ в Україні у зв'язку з проведенням в Росії і окупованому Криму виборів президента РФ.

Так, в Одесі правоохоронці перекрили дорогу на під'їзді до будівлі генконсульства РФ і пройти там можуть лише мешканці прилеглих будинків або особи з дипломатичним статусом. У Харкові активісти низки націоналістичних організацій вже розпочали акцію протесту проти проведення голосування в будівлі російського генконсульства.

Як повідомляв портал "Знай.uа" збройні сили України отримали нову снайперську гвинтівку UR-10 вітчизняного виробництва. Вона покликана замінити застарілу, на думку багатьох, снайперську гвинтівку Драгунова (СВД). Про це повідомляє офіційна газета Міністерства оборони України "Народна армія".