У неділю, 10 червня, в Києві на вулиці Богдана Хмельницького з'явилися радянські агітаційні плакати. Про це повідомляє Інформатор.

Повідомляється, що радянські агітки є реквізитом для зйомок міні-серіалу Чорнобиль британсько-американського виробництва.

Також у центрі столиці були помічені старі автомобілі Жигулі і Запорожці.

П'ятисерійний телесеріал виробництва Sky і HBO розповість про вибух, який стався 26 квітня 1986-го, на Чорнобильській АЕС. Повідомляється, що в центрі сюжету виявляться "історії хоробрих чоловіків і жінок, які ризикували собою, щоб врятувати Європу від неймовірної катастрофи".

Популярні новини зараз
Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення Більше зняти та обміняти не вийде: які обмеження встановили банки Нові правила військового обліку: українців штрафуватимуть без їхнього відома Відмова від повістки – не порушення? Суд розповів, хто буде правий
Показати ще

"Знай.uа" також нагадує про дивний вірус комунізму. Якщо користувач комп'ютера вводить неправильний код, вірус під назвою StalinLocker (StalinScreamer в інших версіях) видаляє всі дані.

Особливість блокувальника полягає в тому, що програма створює внутрішній процес власного автозапуску і намагається припинити інші процеси комп'ютера, що працює під управлінням операційної системи Windows.

StalinLocker, після запуску і блокування робочих процесів, виводить на екран зображення радянського керівника Йосипа Сталіна і програє гімн СРСР.

Користувач має всього 10 хвилин для того, щоб ввести правильний код. Коли час закінчується, програма видаляє ключові файли системи і призначені для користувача дані з жорстких дисків. Більш того, програма навіть не потребує ніяких грошових коштів для розблокування системи.

Також нагадуємо, що в Києві на урочистому заході розгорівся скандал. Ювілей одного з військових училищ столиці пройшов під прапором не тільки України, але і Радянського Союзу. Цей факт обурив присутніх журналістів і роздратувало громадськість.

У суботу, 21 квітня відбувся урочистий захід з нагоди ювілей Київського військового інженерного радіотехнічного училища ППО (КВІРТУ). Кадетами училища був винесений прапор України і рівний за розмірами прапор Радянського Союзу.