Росія буде зосереджувати свої війська не тільки біля кордону з Донбасом, а й на всіх інших напрямках України.

Про це повідомляє Politeka.

Такої думки дотримується міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш. Він розповів про військові методи, які використовує Кремль.

"Росія постійно перевіряє на міцність Україну і постійно зосереджує біля кордонів сили і різні засоби, але точно не знаєш, – це справжні наміри, або щоб випробувати України на міцність, або щоб залякати", – підкреслив він.

За словами міністра, в рамках боротьби з Україною Росія застосовує не тільки військові засоби, а й методи часів Холодної війни. Зокрема, Черниш переконаний в тому, що під прицілом Кремля знаходиться не тільки схід, а й вся інша територія України.

"Російська Федерація військовий арсенал використовує не тільки безпосередньо на сході під час бойових дій, а й застосовує методи, відомі з часів Холодної війни. РФ концентрує сили і засоби на наших напрямках, вона переорієнтувала, я переконаний, цілий ряд сучасних озброєнь з позначенням цілей в Україні. І це не тільки схід, а вся територія нашої держави", – заявив міністр.

Популярні новини зараз
Воїни ЗСУ влучним артилерійським ударом відправили до Кобзона ватажка "ДНР", який організував "російську весну-2014" Головне за 14 серпня: дефолт в Україні, кінець Стіва Мартіна, Яна Соломко з бурятами, переговори з росією та нові ціни на овочі 76-річний Стів Мартін із "Рожева Пантера" та "Оптом дешевше" йде з кіно заради 9-річної доньки: "Більше не хочу цього" Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Крім того варто відзначити, що раніше спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер зазначив, що Російська Федерація постійно блокує роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі, щоб приховати від світу катастрофи, які вона там створила.

"Росія не хоче, щоб світ побачив гуманітарну, економічну і екологічну катастрофи, які вона створила на Донбасі", - написав Волкер.

Він додав, що прийшов час для миру в Україні.

Більше того Курт Волкер у своєму інтерв’ю Голосу Америки зазначив про те, що США, Німеччина та Франція, на відміну від Росії, підтримують ідею масштабної миротворчої місії ООН на Донбасі.

Так, Курт Волкер зазначив, що лише російська сторона запропонувала ідею щоб саме ООН забезпечила захист моніторингової місії на Донбасі, яка вже дії. Проте представники України, США, Франції та Німеччини різко засудили таку ідею.

"Це питання, яке вже давно очікує на відповідь. Росія запропонувала ідею, щоб ООН забезпечила захист моніторингової місії ОБСЄ. Втім, на думку США, Німеччини, Франції і України, має бути справжня миротворча місія, щоб забезпечити безпеку на ширшому рівні. Сподіваюсь, ми зможемо обговорити саме цей формат миротворчої місії".

Курт Волкер про окупований Донбас, Путіна і переговори із Сурковим

Нагадаємо, українські герої дали жорстку відсіч путінським бойовикам на Донбасі.

Як повідомляв "Знай.ua", Путін провернув грузинський сценарій на Донбасі.

Також "Знай.ua" писав, що НАТО випустила у бік Путіна бойову ракету.