Ми поспілкувалися з кількома психологами з приводу підліткової жорстокості, яка з часом тільки посилюється. Відповіді були не втішними. Деякі вважають, що активізація дитячого насильства в Україні пов'язана в тому числі з війною на Донбасі.

"Дитяче насильство, бійки існували завжди, і викорінити це неможливо. Світ дітей відрізняється від світу дорослих тим, що у них людських норм менше, а працюють в основному природні інстинкти - інстинкт виживання, лідерства... До того ж, події на сході розвивають агресію в суспільстві, вони показують, що тільки насильство може вирішувати проблему", - розповів автор дослідження "Стоп шкільний терор" Богдан Петренко.

Таку ж думку поділяє і дитячий психолог Наталія Валедова. За її словами, високий рівень агресії в суспільстві, який існує зараз, дає підліткам модель поведінки.

"Вони вмикають телевізор, а там група людей публічно принижує, б'є людину і всім це подобається. І ніхто не покараний. Діти бачать, що сила перемагає, можна юрбою накинутися на одного. Така бравада і задає тон для підлітків", - розповідає Валедова.

На її думку, все це буде зростати в геометричній прогресії.

Популярні новини зараз
Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Зустріч путіна з Жириновським і Кобзоном вже намічена, українці радіють: "Боже, зроби цій скотині чисту дорогу" Міністр Сергій Марченко лякає українців дефіцитом пенсій та зарплат вже восени Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі"
Показати ще

"Деякі батьки, навіть побоюючись того, що ми живемо в дуже жорстокому і агресивному суспільстві, так і виховують своїх дітей, вважаючи, що така лінія поведінки допоможе їм вижити в цьому світі. А потім діти стають агресивними по відношенню до своїх батьків, і ніяких важелів управління цим немає", - зазначила Валедова.

Раніше Знай.uа нагадує, винуватців звірячого побиття школярки Одесі можна буде притягти до відповідальності.

Так, поліція провела роз'яснювальну роботу з дівчатками-підлітками, які натовпом побили свою однолітку. Однак їм не загрожує яка-небудь форма відповідальності або покарання, оскільки вони є неповнолітніми.

Також ми писали, в Харкові в ніч з 31 липня на 1 серпня сталася жахлива подія. У притулку на Залютіно вбили близько 14 кошенят і дорослу кішку.

Про інцидент розповіла господиня притулку "Теремок" Олена Тарасова, передає 057.ua.

Нагадаємо, у Дніпрі знову спалахнув скандал навколо дитячого звірства. Натовп підлітків напала на хвору дівчину і жорстоко її побила.