У середу, 23 травня, до одного зі шпиталів Харкова звернувся чоловік. Прийшов не сам, а з дивовижною знахідкою, яка шокувала медичний персонал. Справа в тому, що "супроводжувачем" виявився 15-сантиметровий паразит, якого харків'янин самостійно витягнув з власної руки і приніс до лікарні на експертизу.

Про це розповіли працівники обласного лабораторного центру.Харків'янин розповів медику-інфекціоністу, що дістав з пухлини на внутрішній стороні правого передпліччя гельмінта довжиною близько 15 сантиметрів. Видаленого паразита дослідили в бактеріологічній лабораторії лабцентру і з'ясували, що це Dirofilaria repens, який може вирости в організмі людини до величезних розмірів і найчастіше передається через комах. Пацієнт розповів, що нерідко бував в приватному секторі, де його кусали комарі. За місцем проживання чоловіка фахівці провели комплекс протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні зафіксований випадок зараження людей дирофіляріозом, який переносять ці жалкі комахи. У Харкові за допомогою до медиків спочатку звернулася жінка зі скаргами на наявність пухлини в області грудної клітини. У ході хірургічного втручання та лабораторного дообстеження лікарі поставили відповідний діагноз.

Популярні новини зараз

Привітання з Днем ангела Ніни: листівки і вірші

Курс валют на 27 січня: долар і євро перетнуть психологічно допустиму позначку

Американка не змогла витягти смартфон з інтимного місця та пішла просто до судді

″Просто пекло, чисті мерзотники″: влада вирішила познущатися над пенсіонерами, вимагає незрозумілі довідки

Показати ще

Саме цю хворобу діагностували у харків'янки. Це паразит, яким можна заразитися через укуси комарів. Джерелом інфекції є хворі собаки, кішки та інші хижаки. Через укус личинки паразита потрапляють в тіло людини, а потім повільно зростають, досягаючи розмірів до 30 сантиметрів.

Ми також писали про те, що на київських пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції.