З 1 січня 2018 року оптово-ринкова ціна на електричну енергію збільшиться на 9,5%.

Про це повідомили у документі, опублікованому на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Загалом ціни на електрику у 2018 році збільшаться на 15,6%. Друге підвищення відбудеться 1 квітня (ще на 6,1%).

1 серпня 2017 року НКРЕКП прийняла нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях, теплоелектроцентралях та когенераційних установках. Раніше голова НКРЕКП Дмитро Вовк заявляв, що тарифи на електроенергію в Україні є найнижчими в Європі. У грудні він попереджав, що для промислових споживачів ціна з 1 січня зросте на 10-15%.

Колишній член НКРЕКП Андрій Герус звертав увагу на те, що підвищення цін на ринку електроенергії добиваються компанії-монополісти. Він також повідомив, що тарифи на електрику для населення в Україні нижчі ніж у Європі, при цьому ціни на електрику для промисловості — вищі, ніж на Півночі Європи, в Росії чи Казахстані.

Популярні новини зараз

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Озброєний чоловік пішов на "захоплення" Кабміну, погрожуючи вибухом: "Ви з**бали вже..."

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Показати ще

Дивіться: в Україні почали діяти нові тарифи на тепло і воду

Як повідомляв портал "Знай.ua", Верховна Рада готує нововведення, завдяки яким українці сплачуватимуть за спожиті послуги сусудів.