Мережею прокотилася одна "звісточка", яка витекла з кулуарів парламенту, пише Іван Єлистратов для видання "Рупор".

Називається вона дуже і дуже просто, як це прийнято в сьогоднішній Верховній Раді:

"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо коригування механізму оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості і збільшення штрафних санкцій для неплатників податків".

А ви що хотіли? Щоб вам прямо в заголовку повідомили, що ви, простий громадянин дуже непростий країни, напівзлиденний після недавніх революцій, воєн і новітніх реформаторських набігів на ваш особистий добробут, відтепер підлягаєте остаточного "лупленню останньої шкурки" у вигляді 20-кратного підвищення вартості сплати податку на нерухомість ?

Популярні новини зараз

Головне за ніч: зарплати в 35 тисяч, бортпровідники "здали" п'яну Волочкову, а Трінчер отримала від хірурга за невдалі груди

Чоловік віддав мамі своєї дівчини нирку, а та кинула його у відповідь і вийшла заміж за іншого

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Показати ще

Ні, "так!" Дивіться: ми з великим небажанням, бурчанням і матірщиною платимо податки на нерухомість. Якщо взагалі платимо! Поки що не чути ніяких "переможних" реляцій з приводу небаченого потоку податкових платежів з нерухомості. І житлової, і нежитловий. З нежитловий, звичайно, простіше, тому що там - всякі фірми, фабрики-заводи з ресторанами-магазинами ... Вони ще платять абияк, їм діватися нікуди.

Ну, що це за порядок такий, якщо оподаткуванню не підлягає житло менше 60 квадратних метрів! І вдома менше 120 квадратів.

Сказала собі голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна. І підготувала законопроект, назва якого ми навели вище. Повторимося: назва - ні про що. Таке собі назву. Але ...

Тепер ви, дорогі читачі, будете починати платити податок за свою «хрущовку» або навіть "брежневк" починаючи не з 60 квадратних метрів, а - з 30. Як вам? І якщо, боронь Боже, ви не сплатите цей злощасний податок протягом 30 днів ... А ще якщо після цих 30 днів продовжуєте сачкувати і ухилятися ... Те будете платити до суми боргу 25% штрафу (було 10%). А вже якщо ви затягнете понад 30 днів - заплатите не 25% штрафу, а - 35%!

Нагадаємо, за всю історію незалежної України таких затримок пенсійних виплат, які зафіксовані ще з липня поточного року, точно не було. Мільйони українців тижнями змушені стояти у чергах, аби почути, що "грошей немає".

Як повідомляв раніше Знай.ua, курс долара в Україні не збирається падати, навпаки, за останню добу іноземна валюта по відношенню до гривні підскочила в ціні ще на 11 копійок та становить 27,45 грн/дол.

Також Знай.ua писав про те, що курс долара на світових ринках виріс до річного максимуму на тлі ослаблення турецької ліри.