Подорожчання проїзду на всі види громадського транспорту у Києві – тільки початок запровадження нових тарифів. Незабаром у більшості областей України вартість перераховуватимуть мало не щороку.

Подорожчання проїзду: основні зміни

У першу чергу переглянуть тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом можуть збільшуватися на 25% (+/- 3%) в 2018-2019 роках і на 30% (+/- 3%) - в 2020-2021 роках. Це вже підтверджено прогнозом Кабміну щодо економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки

Згідно цього документу, тарифи на вантажоперевезення також можуть зростати на 25% щорічно (+/- 3%) в 2018-2019 роках, але в 2020-2021 роках їх зростання сповільниться до 20% (+/- 3%).

Ціни на проїзд: порівняльна інфографіка

Популярні новини зараз

Володимир Дантес розповів про сімейний бюджет з Дорофєєвою: "Я не знаю, скільки заробляє Надя"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Показати ще

Уряд також нагадав, що минулого року зростання тарифів на пасажирські залізничні перевезення склало 5,9%, вантажні - 15%. "Укрзалізниця" була перетворена в акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку.

Як відомо, до складу "Укрзалізниці" входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Залізничні квитки на потяги Укрзалізниці подорожчали з 1 червня на 6% у зв'язку з настанням літнього сезону. Це сталося одразу після підвищення цін на квитки на 12% 30 травня.

Дивіться: Чому в Києві подорожчає проїзд у метро?

Як повідомляв портал "Знай.ua", в українській столиці подорожчав проїзд у громадському транспорті одразу до 8 гривень. Відомо, що тарифи змінилися у метро, тролейбусах, трамваях, автобусах, електричці та фунікулері. У метрополітені до кінця липня залишаються дійсними всі раніше придбані проїзні на місяць. Також протягом цього терміну можна обміняти синій жетон старого зразка без доплати. Один жетон можна обміняти в будь-якій касі, а два і більше - в сервісних центрах з 08:00 до 19:00 на станції метро "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічному інституті" і "Дарниця". З серпня сині жетони можна буде обміняти з доплатою. Записані поїздки на безконтактні карти метро або метропас залишаються дійсними.