Побори у школах – досить гостра тема сьогодення. Мешканка Кривого Рогу поскаржилась у мережі на керівника танцювального колективу про незрозумілі фінансові схеми та погрози розправи над дитиною.

На сторінці в Facebook Вікторія Бігус розповіла, за якими законами працює місцевий Палац культури та в яких умовах змушена займатися танцями її донька.

"Моя дочка займається танцями в Палаці культури. Склалася така ситуація: керівник колективу загрожувала вдарити дочка по обличчю при іншому дитині за те, що дочка висловила свою думку, з приводу фондів. Ми фонди платили 9лет (стільки років дочка займається танцями), а тепер відмовилися платити, поки не побачимо звіт по всім фінансів ", - зазначила вона.

За словами матері, вона не може дізнатися від керівниці, скільки і куди витрачають кошти, які вона платить за навчання. Керівники не звітують ані про фестивалі та турніри, також не надає повної інформації щодо фінансів. На думку жінки, усі чеки, які вона має змогу побачити – липові.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Показати ще

"Дітей ображає, створює такі умови, що батьки забирають дітей з колективу. Я зверталася до директора ДК, до директора організації, який належало ДК, до начальника управління культури міста, скрізь одні відписки, що діти все вигадали (дітям 15 років), а до фінансів ніхто відношення не має і проводити службове розслідування не будуть ", - повідомила жінка.

Вона додала, що на її дитину психологічно тиснуть та розпускають чутки.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", новорічні свята у школах вкотре стали приводом невдоволення більшості батьків, які висловили свою думку щодо поборів на подарунки вчителям.