У російському місті Кемерово вчителька з літератури дала семикласникам дивне завдання - писати твір за еротичним оповіданням письменника Тібора Фішера "Колекційна річ".

За інформацією російських ЗМІ, це обурило батьків. Вони шоковані тим, що діти змушені читати оповідання, в яких детально описують статеві акти між головними героями.

"На полицейского Роза произвела, вероятно, н​еизгладимое впечатление, ибо на Никки он спикировал лишь через 56 минут после прихода. И в ту же секунду был распеленут и обесчещен. Стоит и, не отрываясь, пялится вниз — собственными глазами хочет увидеть, что делают с его прибором. Через три минуты восемь секунд Никки подымает глаза и приказывает: "Кончай". Он подчиняется, семя извергается в потолок, после чего Никки предлагается ряд медикаментозных средств, которые он отбирает у школьников, когда читает им лекции о подростковой наркомании. Никки благосклонно принимает дары. Он безуспешно пытается открыть банку маринованной свеклы. "Ничего не понимаю, — говорит он в дверях, — член при мне уже 28 лет, а ты с ним управляешься куда лучше, чем я", - уривок тексту з роману "Колекційна річ".

Деякі батьки самі почитали книгу Тібора Фішера, після чого заборонили її читати своїм дітям. Вчителька запевняє, що всі школярі, які навчаються за підручником Рибченковой (автор підручників для учнів середньої школи), вивчають Тібора Фішера.

Популярні новини зараз
Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Тібор Фішер - 58-річний англійський письменник. Він є автором п'ятьох романів, один з яких "Колекційна річ". Його твори користуються широкою популярністю, але у школах їх не читають.

Дивіться: Тібор Фішер презентує свої романи

Як повідомляв портал "Знай.ua", в анексованому Росією Криму в школах немає більше нічого українського, а діти співають пісні про РФ.