У російському місті Кемерово вчителька з літератури дала семикласникам дивне завдання - писати твір за еротичним оповіданням письменника Тібора Фішера "Колекційна річ".

За інформацією російських ЗМІ, це обурило батьків. Вони шоковані тим, що діти змушені читати оповідання, в яких детально описують статеві акти між головними героями.

"На полицейского Роза произвела, вероятно, н​еизгладимое впечатление, ибо на Никки он спикировал лишь через 56 минут после прихода. И в ту же секунду был распеленут и обесчещен. Стоит и, не отрываясь, пялится вниз — собственными глазами хочет увидеть, что делают с его прибором. Через три минуты восемь секунд Никки подымает глаза и приказывает: "Кончай". Он подчиняется, семя извергается в потолок, после чего Никки предлагается ряд медикаментозных средств, которые он отбирает у школьников, когда читает им лекции о подростковой наркомании. Никки благосклонно принимает дары. Он безуспешно пытается открыть банку маринованной свеклы. "Ничего не понимаю, — говорит он в дверях, — член при мне уже 28 лет, а ты с ним управляешься куда лучше, чем я", - уривок тексту з роману "Колекційна річ".

Деякі батьки самі почитали книгу Тібора Фішера, після чого заборонили її читати своїм дітям. Вчителька запевняє, що всі школярі, які навчаються за підручником Рибченковой (автор підручників для учнів середньої школи), вивчають Тібора Фішера.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

Тібор Фішер - 58-річний англійський письменник. Він є автором п'ятьох романів, один з яких "Колекційна річ". Його твори користуються широкою популярністю, але у школах їх не читають.

Дивіться: Тібор Фішер презентує свої романи

Як повідомляв портал "Знай.ua", в анексованому Росією Криму в школах немає більше нічого українського, а діти співають пісні про РФ.