Кримінальна справа щодо загибелі розвідника Максима Шаповала може зайти у глухий кут, а після тривалого розслідування швидше за все правоохоронці заговорять про "російський слід".

Відповідну думку на сторінці у Facebook висловив волонтер Олексій Мочанов.

Шаповал був не просто його знайомим, а й давнім другом, тому він як ніхто розумів всі складнощі і ризики роботі у Головному управлінні розвідки. Познайомилися вони під час підготовки програми "Хоробрі серця" і одразу знайшли спільну мову.

Мочанов припускає: підрив авто не був випадковістю:

"Комусь перейшов дорогу, якщо хтось вирішив його так голосно і показово усунути", - вважає він.

Популярні новини зараз

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Показати ще

За його словами, Максим постійно намагався уникати гострих кутів у розмові та завжди ставитися терпимо до товаришів по службі. Доводилося забувати про власні амбіції, адже кожного дня очікувала велика відповідальність.

"Шевронів "розвідка" з совами і кажанами не носив, сміявся з "розшифрованих" і "підписаних", яких під час війни розвелося більше, ніж було солдатів на клапанах і регулювальників на перехрестях", - згадує Мочанов.

Офіцерська служба, миротворчий контингент, керівництво водолазами-підводниками – все це тільки частина того, що за свої неповні 39 років встиг загиблий.

Його позиція завжди була досить прямолінійною, особливо, якщо справа стосувалася політики чи війни:

"З посмішкою реагував на "люстраторів", готових всіх і все змішати з лайном. І все це - сидячи на дивані і обговорюючи тих, хто на війні. Хто реально на реальній війні", - додав волонтер.

У покійного розвідника залишилася 4-річна донька та дружина. Мочанов переймається за їх долю, адже не впевнений у тому, що винних знайдуть і покарають:

"Чи знайдуть чи ні тих, хто тебе сплановано і цинічно розірвав на шматки? Навряд чи. Будуть кричати про російський слід", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилися подробиці про загиблого під час вибуху в авто розвідника Шаповала.