Безвізовий режим між Україною та ЄС найбільше цікавить росіян – саме вони коментують його запровадження набагато частіше, ніж громадяни інших країн.

Відповідну думку на сторінці у Facebook висловив український політолог Петро Олещук.

Він стверджує, що навіть не може згадати випадків, коли безвіз став темою для настільки активного обговорення, яке останнім часом влаштували у мережі громадяни РФ:

"Із іноземців український безвіз коментують лише росіяни. Чомусь, жодного китайця, бразильця або папуаса ця подія не зацікавила. Дивина", - вважає Олещук.

Як повідомляв портал "Знай.ua", екс-регіоналку Ірину Бережну розкритикували за зневажливе ставлення до безвізу та антиукраїнський пост.

Популярні новини зараз
ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку Світло, опалення та вода: чому комуналка зросте для двокімнатних квартир Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще