Функції нових інформаційних стендів в українській столиці вразили користувачів соціальних мереж.

На своїй сторінці в соціальній мережі Twitter блогер Krus розмістив відео "нових можливостей" столичних стендів. Про це пишуть київські ЗМІ.

"Гарні стенди інформаційні поставили", "Все, таки розібрався. Стенди потрібні", - жартує автор.

На відео помітно, що з інформаційних боксів можна зайти на відомий порносайт й навіть подивитися на ньому відео. З даних пристроїв також можна зайти на будь-який інший сайт.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Зворушливі привітання на День матері: слова, які торкнуться серця

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Показати ще

"Вимагаю такі стенди біля кожного ескалатора", "Це перемога", "Місто, де все починається", - пишуть люди у коментарях під цією публікацією.

Відзначимо, що дані інформаційні стенди встановлені в центрі Києва для надання детальної інформації про місто туристам.

Відео не призначене для перегляду особам, які не досягли 18 років!!!

Нагадаємо, раніше популярний у всьому світі сайт для дорослих PornHub проаналізував потік відвідувачів і зробив несподівану заяву. Як виявилося, гавайці, які отримали неправдиве повідомлення про ракетну атаку, масово припинили цікавитися сайтом та його контентом. За даними PornHub, саме в той день, коли надійшло повідомлення, відвідуваність впала на 77%.

Проте відразу після того, як влада штату оголосила, що тривога була помилковою, кількість переглядів роликів на сайті було на 48% вище, ніж зазвичай.

Як повідомляв портал "Знай.uа" сім'я залишається плацдармом, за який церква готова боротися до останнього. Тому всі питання, що стосуються сім'ї, виховання дітей, сексуальності та взагалі взаємин між статями часто стають ареною запеклих ідеологічних битв. Проте дослідження показують, що перегляд порнографії позитивно впливає на членів релігійних громад.

Європейські вчені провели дослідження й з'ясували, що перегляд порнофільмів корисний для віруючих. Релігійні консерватори, які іноді дозволяють собі переглядати порно, відчувають себе спокійніше.