Заступник в. о. голови Моз України Уляни Супрун Олександр Лінчевський викликав гнів користувачів мережі своєю заявою про те, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть".

Користувачі нагадали чиновнику, що буквально кожен знаходиться в зоні ризику.

"Бумеранг запущений", - пишуть вони.

Зокрема, журналістка Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що знала, що Лінчевський незабаром "проявить себе у всій красі".

"Я знала, що рано чи пізно доктор Лінчевський проявить себе у всій красі, а не тільки в тапках. Тому що божевілля довго не може ховатися під маскою реформатора. «Навіщо давати гроші онкохворим, якщо все одно вони здохнуть?» - вважає пан Лінчевський. Це не применшує факти корупції, які є при роздачі грошей на таке лікування. Але сам підхід МОЗа... загалом, головне, мочіть манту і сидите на холодному. І бережіть себе від Лінчевського", - написала вона.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що відома своїми корисними порадами в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, що необхідно робити при гострих болях у спині.

Про це міністр написала на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, фізичні вправи дуже важливі і якщо б вони були таблетками, то лікарі б прописували кожному. Особливо, якщо це стосується болю в спині. Глава Моз повідомила, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), близько 80% дорослого населення мають особистий досвід болю в спині.

Також нагадуємо, в. о. голови Моз Уляна Супрун розвінчала міф про користь магнітотерапії. Як написала Супрун на своїй сторінці в Facebook, ця "терапія" не має нічого спільного з лікуванням або профілактикою захворювань.

"У західному світі цей метод терапії вже давно визнаний науковим і не використовується взагалі. В наших клініках магнітна терапія все ще зустрічається в переліку доступних процедур. Вилікувати зазвичай обіцяють від болю, зупинити прогресування запальних процесів, зміцнити стінки кровоносних судин і навіть нормалізувати психоемоційний фон - тобто майже все", - сказано в повідомленні.