Працівники Служби безпеки України спільно з іноземними фахівцями кібербезпеки продовжують роботу по локалізації комп'ютерного вірусу PetyaA, який атакував Україну.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що СБУ налагодила взаємодію з партнерськими іноземними правоохоронними органами, міжнародними організаціями та іноземними спецслужбами.

Експерти Європолу, ФБР, НСА Великобританії та спеціалісти провідних інститутів кібербезпеки проводять програми локалізації поширеня PetyaA, а також визначення виконавців та замовників атаки.

На сьогоднішній день Служба безпеки встановила механізм поширення вірусу та алгоритм його роботи.

Популярні новини зараз
Нова пенсійна реформа: що готують українцям Опалювальний сезон завершиться не дивлячись на погоду: українців закликали готуватися Пенсіонерів можуть виселити з власних квартир: хто ризикує стати безхатьком "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Показати ще

Наразі тривають роботи з пошуку методів відновлення втраченої інформації та нейтралізації наслідків хакерської атаки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Користувачам порадили, як обдурити вірус Petya.A.