Поради психолога: як подружитися з грошима

поділитись
Як налагодити "стосунки" зі своїми фінансами

Гроші і фінансове благополуччя - найчастіша думка, яка відвідує людство кілька разів в день. Гроші дають нам свободу, впевненість, відсутність розбіжностей в сім'ї, якщо цей спір стосується фінансового добробуту, а деякі навіть знаходять своє щастя при достатній їх кількості.

Але насправді це вигаданий міф про те, що можна бути повноцінно щасливим й утримати любов завдяки фінансам. Людину з грошима легко розлюбити, коли немає повноцінних відносин. Але розмова піде не про кохання, а про те, як дотримуватися кілька ідей, які будуть сприятливо впливати на ваші фінанси.

Приділяйте увагу
Привчіть себе "приділяти увагу" своєму фінансовому добробуту. Після кожної витрати перевіряйте свій банківський рахунок або очищуйте квитанції один раз в тиждень або створюйте щомісячний план витрат.

Отримайте допомогу
Складіть список людей, які допоможуть вам стежити за вашим грошовим обігом. Це відноситься до тих людей, які не контролюють свої витрати. У цьому випадку, головне знайти надійних людей, які зможуть дати ділову пораду по планованим витратам і ніколи не будуть вас засуджувати.

Забава
Запишіть все, що вам подобається: одяг, улюблене кафе, театр, місто, країну. Виберіть те, що вам подобається, коли ви робите онлайн-банкінг або щомісячні звіти. Почніть пов'язувати фінансове свідомість з іншими речами, які приносять вам задоволення, і починайте любити гроші.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що психолог Естер Перель розкрила питання що стосуються відносин партнерів в ліжку, ставлення людей до фантазій і багато іншого. Книга легко читається і за змістом дуже зрозуміла.

Автор матеріалу: 
Наталья Лошакова
Теги: 
гроші, психологія, користування гроші, фінанси, стабільність
Не пропустіть найважливішого за минулу добу
0
0
08:55 21.03.2018
Квитки на всі додаткові поїзди будуть доступні також онлайн
0
0
08:44 21.03.2018
Древні наділяли цей день численними віруваннями та особливостями
0
0
08:18 21.03.2018
Називав полонених українських бійців вбивцями, які заслуговують лише розстріл
0
0
07:37 21.03.2018
У більшості областей очікується сніг
0
0
07:15 21.03.2018