"Тяжке" поранення народного депутата Євгена Дейдея в зоні проведення антитерористичної операції, у серйозність якого багатьом українцям віриться з великими труднощами, зацікавило ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО".

Учасники бойових дій на Донбасі засумнівалися у покаліченні парламентаря і звернулися до голови СБУ Василя Грицака з проханням з'ясувати всі обставини інциденту. Фотографію листа опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook син заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки Павло, який пройшов АТО.

За його словами, знімок – свідчення того, як людей дістала брехня про псевдоподвиги популістів.

"Цей лист йде в роботу в відомства Грицака і Матіоса, його підписали сім ветеранських організацій міста Києва, впевнений, що є в цих структурах (СБУ та ГВП) люди, яких так само, як і нас, виводить з себе весь цей цирк, і вони не спустять ситуацію на гальма", - наголосив Тука.

Він закликав членів будь-яких ветеранських громадських організацій, котрим небайдуже те, що відбувається, скопіювати текст або щось доповнити і відправити його в СБУ і ГВП.

Популярні новини зараз

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Автор публікації також попросив хлопців з полку МВС "Київ", до якого має відношення Євген Дейдей, не мовчати і викласти відомі їм факти, бо "більш підходящого моменту ніж зараз не буде".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", журналісти оприлюднили нові цікаві момент из біографії скандального нардепа.