"Тяжке" поранення народного депутата Євгена Дейдея в зоні проведення антитерористичної операції, у серйозність якого багатьом українцям віриться з великими труднощами, зацікавило ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО".

Учасники бойових дій на Донбасі засумнівалися у покаліченні парламентаря і звернулися  до голови СБУ Василя Грицака з проханням з'ясувати всі обставини інциденту.  Фотографію листа опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook син заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки Павло, який пройшов АТО.

За його словами, знімок – свідчення того, як людей дістала брехня про псевдоподвиги популістів.

"Цей лист йде в роботу в відомства Грицака і Матіоса, його підписали сім ветеранських організацій міста Києва, впевнений, що є в цих структурах (СБУ та ГВП) люди, яких так само, як і нас, виводить з себе весь цей цирк, і вони не спустять ситуацію на гальма", - наголосив Тука.

Він закликав членів будь-яких ветеранських громадських організацій, котрим небайдуже те, що відбувається, скопіювати текст або щось доповнити і відправити його в СБУ і ГВП.

Популярні новини зараз

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Автор публікації також попросив хлопців з полку  МВС "Київ", до якого має відношення Євген Дейдей, не мовчати і викласти відомі їм факти, бо "більш підходящого моменту ніж зараз не буде".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", журналісти оприлюднили нові цікаві момент из біографії  скандального нардепа.