Стало відомо, що в Україні курс долара може наблизитися до позначки 26 грн/$ до 27 липня.

Прогноз озвучив аналітик "Альпарі" Максим Пархоменко:

"На найближчий період долар буде торгуватися без особливих змін близько відміток у 26.20 зі схильністю до зниження до позначки в 26 грн/$. Євро не зможе подолати значення в 31 грн і буде плавно знижуватися до позначки в 30.50 грн", - розповів експерт.

Зупинити стрімке зростання долара на міжбанку змогло його падіння на світовому ринку на тлі висловлювання президента США Дональда Трампа про завищеному курсі американської валюти. Таким чином, минулий тиждень була закрита курсом 26.40 грн/$.

В найближчий час на світових ринках євро схильний до зниження, що не дозволить йому закріпитися вище позначки 31 грн.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Знай.uа нагадує, що національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара і євро.

Станом на 23 липня вартість долара становить 26 гривень 45 копійок, тобто на 2 копійки дешевше, ніж на вихідних.За один євро доведеться віддати 30 гривень 87 копійок – на 19 копійок дорожче, ніж у п'ятницю.

Протягом останніх днів американська валюта подорожчала в середньому на 20 копійок, ще на початку минулого тижня курс долара склав 26,21 грн, а вже сьогодні - 26,44 грн. Втім, такі зміни не стали несподіванкою для експертів – ситуація на зовнішніх ринках все більше впливає на Україну, зокрема зниження виручки експортерів, підвищення цін на товари аграрної промисловості, а також продукцію гірничо-металургійного комплексу.

До кінця літа українці можуть бути спокійними, так як в Україні, за словами експертів, не очікується істотних змін курсу долара до гривні.

Як повідомляє економічний експерт Максим Свят, курс американської валюти залишиться на позначці в 26-26,5 грн/$.

Але за даними Національного банку, до кінця наступного року при негативному прогнозі курс долара може досягти 39,4 грн. Так, Нацбанк розробив стратегію на випадок неотримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду і падіння світових цін на метал.