Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс іноземної валюти на початок робочого тижня, 23 липня. Так, українську валюту зміцнили до 26,44 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Курс валют на сьогодні

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

2644.6104 гривні за 100 доларів;

3069.7584 гривні за 100 євро;

4.1655 гривні за 10 рублів.

Популярні новини зараз
Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Таким чином, курс долара, в порівнянні з показниками у середу, 18 липня, виріс у ціні на 0,22 копійки. Крім того, євро подорожчав на 25 копійок. Вартість 10 російських рублів зменшилася на 3 копійки.

Нагадаємо, до кінця літа українці можуть бути спокійними, так як в Україні, за словами експертів, не очікується істотних змін курсу долара до гривні. На переконання економічного експерта Максима Празднікова, курс американської валюти залишиться на позначці в 26-26,5 грн/$.

"Якщо ми говоримо до кінця літа, то тут навряд чи варто очікувати якихось істотних потрясінь або коливань. Тобто курс у районі 26-26,5 грн за долар – він бачиться більш-менш стабільним і не передбачається ніяких змін. Тобто вихід за межі 27 грн за долар не очікує на сьогоднішній день ніхто", - зазначає експерт.

Як повідомляв портал Знай.uа, нова криза в усьому світі, спровокована відтоком грошей з американських ринків країн, може спровокувати критичне падіння української національної валюти. Про це розповів фінансовий експерт Ерік Найман.

Також портал Знай.иа писав, що в Києві в серпні можуть початися перебої з електроенергією, а підготовка до опалювального сезону опиниться під загрозою зриву. Крім того, Кабінет міністрів перегляне тариф на газ (без зростання не обійтися), а кредити в банках можуть подорожчати. Так, в Україні з 1 серпня стартує черговий крок на шляху до запуску ринку газу - добове балансування. На простих українців це рішення практично не вплине, проте в майбутньому це може дати поштовх розвитку ринку. У всякому разі, так стверджують в Національній комісії в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).