Музикант, композитор, поет і лідер групи "Машина часу" Андрій Макаревич пояснив, що конфлікт між державами завжди відбувається на рівні влади, а не простих громадян. Про це артист повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Макаревич вважає, що загострення відносин між державами не існує, це завжди загострення відносин між владою держав.

Поет зазначає, що уряду зручно прикриватися тим, що вони діють нібито в інтересах громадян. Однак це не так.

"А ось ми пролетимо над вашою територією! А ми придвинемся до ваших кордонів! А ми вам ноту! А ми про вас телепередачу! А ми... При цьому кожен правитель свято вірить, що діє в інтересах свого народу. В наших інтересах. Він правда знає наші інтереси?" – запитує музикант.

Раніше Андрій Макаревич - російський музикант, співак і лідер рок-групи "Машина часу", залишається вірним своїм рішенням не відвідувати окупований Крим.

В інтерв'ю ресурсу "Відлуння Москви", він повідомив, що його не турбує те, що він знаходиться в списку "недоброзичливців по відношенню до Криму".

За словами артиста: "Мені взагалі не цікаво. Тому що після відомих подій я туди взагалі не їздив і не збираюся. Куди вони мене включать? Це їх справа. Мені плювати, що це, як-то змінює моє життя?". Крім того, Макаревич сказав, що, на його думку, нормальні люди підтримають його позицію, а думка "ненормальних людей" його мало хвилює.

Нагадаємо, пацифіст Макаревич закликав Росію "купити" Крим.

Як повідомляв "Знай. ua", спасибі вождям: Макаревич розповів про мудрій політиці Кремля.

Також "Знай. ua" писал, що кривавий лицемір: Макаревич згадав Путіну ще одну страшну війну. "Тут навіть не подвійні, а десятерные стандарти".