Глава Чеченської Республіки Рамазан Кадиров заявив, що тільки російські народи прийдуть на допомогу українцям у годину біди, а не американці та їхні сателіти.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Таким чином він відреагував на те, що 24 травня Україна обновила список фізичних осіб і підприємств, які потрапили під санкції через російську агресію.

В оновленому списку опинився сам Кадиров, депутат і співак Йосип Кобзон, пропагандист Дмитро Кисельов.

"Мені весь день ставлять питання, як ставлюся до санкцій української влади. Відповідаю максимально коротко: "Ніяк". Так, ніяк не ставлюся! Як кажуть чеченці, "Шійла, йовха йац". А російською звучить так: "Ні жарко і ні холодно", - написав глава Чеченської республіки у своєму телеграм-каналі.

На його думку, президент України Петро Порошенко "смішить всю чесну громаду своїми дитячими іграми в санкції".

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

"Якщо чесно, прикро за Україну і український народ, до якого ставлюся з величезною повагою. Це - братський слов'янський народ, який після всіх бур і потрясінь все одно залишиться близьким і рідним для народів Росії", - заявив Кадиров.

Варто відзначити, що 18 травня, у п'ятницю був внесений документ, згідно яким парламент Чечні вніс до Держдуми РФ поправки до конституції "Про терміни заміщення посади президента Російської Федерації".

Його текст зараз відсутній на сайті. Раніше глава Чечні Рамзан Кадиров заявляв, що росіянам варто подумати над продовженням повноважень глави держави більше, ніж на два терміни.

"Поки нинішній президент при здоров'ї, ми не повинні думати про іншого главу держави… Зараз у Путіна немає альтернативи… Тому я вважаю, що ми можемо прийняти рішення про продовження термінів повноважень глави держави, не обмежуватися двома", - казав він.

Крім того раніше глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що традиційні стосунки Росії зі світом ніяк не залежатимуть від санкцій.

В коментарі російським ЗМІ він стверджував, що люди в зруйнованих регіонах Сирії насправді нічого не вирішують, тоді як сама війна "просто вигадана".

"Я так скажу: сирійський народ не винен ні в чому. Як тоді у нас в республіці було? Чеченці ніколи не були терористами. Але вони придумали війну проти Росії самі собі і пішли вбивати. Те ж саме відбувається в Сирії зараз. Складні дні позаду. Тепер там лише залишилися західні гравці, які бомблять суверенна держава. Вважаю, що зараз йде боротьба проти Росії. Це суто тиск на Росію", - прокоментував Кадиров.

За його словами, міжнародна спільнота нібито не обійдеться без РФ, а якщо й обійдеться, Путін все одно не змінить тактику. При цьому він не виключає, що у Заходу набагато потужніша політична підтримка, але у Кремля, на його думку, лишився останній козир – піхота. На питання про кількість кадровиків з Росії у Сирії, Кадиров утримався від чіткої відповіді, додавши, що санкції його не лякають.

Рамзан Кадиров визнав участь чеченців у військових діях в Україні

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Кадиров звернувся до Заходу.