Всі припущення щодо початку Третьої світової війни безпідставні, тому що ніхто із західних лідерів цього не допустить.

Таку думку в коментарі російським ЗМІ нещодавно висловив глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров. Він запевняє, що навіть санкції проти РФ – не більше, ніж "політична гра", а так званий тиск на еліту чинять з інших мотивів.

Кадиров про Третю світову

"Якщо хоч трохи є мізків, вони [західні лідери] не допустять цього (Третьої світової – ред.). Це велика відповідальність. У них навіть і мужності не вистачить. Ми не дозволимо з нами грати", - додав він.

"Міністерське" прізвисько глави Чечні

До слова, Кадирова часто називали " міністром ісламських справ", але сам він до цього ставиться байдуже.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

"Немає у нас такої посади. Але я б не зміг. Якби була така людина, вона повинна бути дуже спокійна, у мене не вистачить нервів. Я не люблю їздити, в очікуванні в приймальнях сидіти, це не моє. Лідер не той, хто себе пропонує, а лідер той, кого вибирають. Завоювати все можна, але не любов. Крім того, у мене б не вистачило авторитету, щоб вирішувати ці питання. Я користуюся авторитетом президента", - зізнався лідер Чечні.

Дивіться: "Кремлівська родина", правда про Кадирова

Як повідомляв портал "Знай.ua", у листопаді 2013 року американський президент Дональд Трамп все ж таки був із таємним візитом у Москві. Сам лідер США цей факт неодноразово заперечував – нібито взагалі не спілкувався із колишнім директором ФБР Джеймсом Комі. Втім, нещодавно оприлюднили докази, котрі ставлять під сумнів його виправдання. Припускають, що в ході поїздки до Росії його супроводжував охоронець, котрий пізніше зізнався у всьому членам Конгресу США. За його словами, Трампу пропонувалося "відправити до його номеру в готелі жінок", у відповідь мільярдер тільки розсміявся.