За часи російської агресії на Сході українські захисники об'єдналися настільки, що життя кожного із побратимів цінують часто більше, ніж своє власне. Частиною великої фронтової родини стали й волонтери, яким не байдужа доля тих, хто стоїть на варті кордонів.

Про це повідомляє People's project.

Яскравим прикладом спільної боротьби стали двоє товаришів – кулеметник та снайпер, від самого погляду яких ворог починав тремтіти.

Вадим та Михалич познайомилися рік тому, коли увійшли до складу одного підрозділу. Перший володів кулеметом краще за всіх, а інший встиг зарекомендувати себе як висококваліфікований снайпер.

Тоді хлопцям не було навіть хвилини на те, щоб підняти голову – настільки часто ворожі снаряди потрапляли на українські позиції. Нерідко цілилися просто в обличчя і одного разу таки потрапили. Михалича врятував хіба що власний приціл, куля зрикошетила і потрапила у плече, кістку розкололо на двоє, уламки так і залишилися в тілі.

Популярні новини зараз

Подорожі за кордоном для українців: куди, з якими тестами й вакцинами пускатимуть

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще

Просікло навіть голову, воїн увесь стікав кров'ю, тому не гаючи часу його направили до лікарні Мечникова гелікоптером. Кулю із плеча витягли, але рештки залишилися в оці і медики навіть не сподівалися на його одужання.

Але за справу взялися волонтери і допомогли йому повернути зір, залишалося ще пройти тривалий курс реабілітації у Польщі. Снайпер витерпів усе і скоро після повторної військово-лікарняної комісії повернувся на фронт, хоча лікарі попереджали: ще зарано і для здоров'я небезпечно, намагалися відмовити.

"Все, досить, навоювався, – чи тобі нагород не вистачає? Подумай про сім’ю та дітей", - говорили Михаличу, але він був непохитним.

Хлопці, що залишилися в окопах, потребували його допомоги та бойового досвіду. Та й він сам пішов туди за перемогою, тому продовжив службу на контракті. Завдяки допомозі небайдужих у нього з'явився не тільки шанс на повноцінне життя, а й можливість долучитися до остаточного звільнення українських територій від окупантів – у тому,що все вийде, Михалич навіть не має жодного сумніву.

Як повідомляв портал "Знай.ua", жінка-снайпер показала приклад чоловікам.