Відповідальність за пожежу в муніципальному спортивно-оздоровчому таборі "Вікторія" переклали на плечі 23-річної Наталі Янчик. Дівчина влаштувалася у заклад просто для підробітку на кілька місяців, а незабаром збиралася йти під вінець. Тепер на неї чекає судова тяганина.

Про це повідомляє Politeka.

Цікаво, що в документах вона фігурує, саме як "відповідальна за пожежну безпеку", хоча не зовсім зрозуміло, чому такі повноваження приписують людині без досвіду роботи, яка до того ж про них не знала.

Вже цими вихідними у неї було заплановане весілля, Наталя – кругла сирота. Мати померла, коли їй було 12 років, а згодом не стало і батька. Проте це не завадило їй з відзнакою закінчити школу та вуз, а також зажити собі хорошої репутації.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Показати ще

Влаштувалася до табору Янчик по закінченню навчання в університеті, а 29 серпня написала заяву про звільнення та поїхала додому.

"Дівчина просто вирішила заробити за літо, і їй підсунули на підпис папір, що вона тепер відповідальна за протипожежну безпеку. Вона сама намагається не просто виживати, а й жити, але дорослі боягузливі і нелюдські дядьки й тітки вирішили, що вона щастя не заслуговує", - пояснив активіст Марк Гордієнко.

Більш того – на спеціальні курси пожежної безпеки дівчину керівництво "Вікторії" не відправляло.

Як повідомляв портал "Знай.ua", одесити вийшли на мітинг під місцеву адміністрацію.

СохранитьСохранить

СохранитьСохранить