В Україні після проведення пенсійної реформи люди пенсійного віку не зможуть одночасно отримувати пенсію і працювати. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. За його словами, українці будуть обирати: або працювати, або отримувати пенсію, але поєднувати не можна буде.

"У всьому світі діє правило — або пенсія, або зарплата. Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило — або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш", — розповів Рева.

Він зазначив, що якщо роботодавці будуть приймати на роботу пенсіонерів неофіційно, то вони можуть поплатитися за це штрафом у 320 тисяч гривень. "320 000 гривень штраф. Будь ласка. Можна не оформляти", — додав міністр.

Раніше повідомлялося, що в Пенсійному фонді України розповіли про стан справ з виплатами. Пенсії за серпень профінансовані на 55,6% місячної потреби. 14 серпня на виплату пенсій спрямовано 16,7 млрд гривень. Про це повідомили у Пенсійному фонді. За даними Фонду, фінансування та виплата пенсій у серпні проходить за графіком.

Популярні новини зараз

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Ані Лорак ледь не розірвала на собі топ велетенськими грудьми: "Хочу теплого..."

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще

У липні виникли проблеми з виплатами пенсій. Затримка сталася через несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску, пояснили в Пенсійному фонді. Щоб розрахуватися з пенсіонерами, він взяв позику у Державному казначействі. Проте вже в серпні, якщо виникне така необхідність, Фонд цього зробити не зможе. На рахунку Держказначейства залишилося трохи менше 2 мільярдів гривень.

Ми також інформували, що Пенсійний фонд України введе в роботу загальнодержавну електронну базу даних пенсіонерів, щоб всі отримали можливість дистанційного отримання пенсійних послуг через веб-портал. Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Голова правління уточнив, які послуги зможуть отримати пенсіонери в електронній базі даних. Всього їх буде від 15 до 30 видів послуг, які надає Пенсійний фонд.

Нагадаємо, українцям розповіли, як збільшиться пенсія.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, кому і коли в Україні піднімуть пенсійні виплати.

Також "Знай.uа" писав, на що українці витрачають найбільше грошей.