В одній зі шкіл Києва діти 7-8 років "затроллили" свого однокласника, який залишився без подарунка на День святого Миколая.

Про випадок написала користувач Facebook Анна Нестерова.

"Перше, що я сказала дітям: у нас церква відділена від держави. Друге, що у нас мультикультурна і мультирелігійному країна. Третє, що в залежності від культури і традицій сім'ї, свята бувають різні. Якщо чесно, я була дуже здивована переконаністю наших свободомислящіх дітей (школа має), що всі повинні відзначати релігійні свята. Для них було новиною, що крім православ'я може бути ще щось. Я вже не кажу про те, що сім'я може жити без церкви, як я, наприклад ", - написала користувач.

При цьому вона зазначила ще один момент.

Популярні новини зараз

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Показати ще

"У них в цьому році двічі був сферичний планетарій, вони слухали лекцію про зірок, всесвіту, теорії великого вибуху ... Але при цьому діти підняли на сміх однокласника, для якого Миколи - звичайний день", - дивується дівчина.

Скандал у київській школі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у військовому містечку Озерне Житомирської області прямо під час батьківських зборів розгорівся скандал. Дружина командира гарнізону звинуватила викладача музики в "нав'язуванні смаків дітям і наклепі на адресу зірок".