Алгоритми стартапу Yixue Education швидко виявляють прогалини в знаннях абітурієнтів і складають програму підготовки до іспитів таким чином, щоб максимально ефективно їх усунути.

Засновники стартапу стверджують, що Yixue Education Чи Хаояна, "комп'ютерні репетитори" розуміють абітурієнтів набагато краще репетиторів.

Зовсім недавно, машини здобули перемогу в змаганні між ІІ Yixue Education та вчителями з 17-річним досвідом роботи, який проводився в Чженчжоу в жовтні цього року. В експерименті брали участь 78 учнів, і він проходив під контролем місцевого відділу освіти та незалежного інтернет-аналітика iResearch.

Популярні новини зараз

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина: "Перед Днем народження...."

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

За чотири дні інтенсивних занять з ШІ від Yixue Education студенти змогли поліпшити результати своїх тестів з математики на 36,13 балів. В той час, як заняття з звичайними вчителями дозволили підвищити свої показники всього на 26,18 балів.

Справа в тому, що алгоритми Yixue дозволяють виявити прогалини в знаннях абітурієнтів і вибудовують індивідуальний план підготовки до іспитів, який допоможе ефективно їх усунути. Поки програма орієнтована на тих, хто переходить з середньої школи у старшу, але вже на наступний рік її адаптують для гаокао.

Зовсім недавно вчені Університету Карнегі-Меллон розкрили принцип роботи штучного інтелекту (ШІ) Libratus, який обіграв кращих гравців в покер. Як виявилося, ШІ здатен передбачати, які карти знаходяться на руках у суперника і блеф гравця.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цифрові гіганти контратакували хакерів.