Як відомо, проблема "євроблях" дуже актуальна останнім часом в Україні. Її обговоренню вже присвячена маса статей.

Свій коментар також вирішив дати журналіст порталу "Автовод".

Тут пишуть, що "євробляхери" нас вбивають на дорогах. Що автомобіль тепер став настільки доступним, що його може дозволити собі абсолютно кожен. У тому числі і Вася з Позняків.

А з урахуванням карго-культу на тачки, який в поєднанні з народною любов'ю до бухла і жагучого бажанню виглядати зухвалим пацанчиком, стиль поведінки Васі на дорогах - зумовлений. Вася не їздить, Вася доводить, що крутий.

Популярні новини зараз

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Леся Нікітюк відкрила пікантний секрет, виставивши зад: "Робоча сторона"

Показати ще

А інші пишуть, що в усьому винен наш менталітет. Особливості характеру, що формується в атмосфері відособленості, недовіри один до одного і презирства до загального. Людина людині - не друг, а тоноване скло.

А я думаю, що в усьому винна корупція. Яка, як відомо, породжує таких монстрів, як безкарність. Яка дає Васі відчуття свободи. Живи на повну, бл@! Можна все, бл@! - думає Вася, сідаючи в свій довгоочікуваний автомобіль. Після 4 пляшок пива і двох стопок горілки. І ось так, з 4 пляшками пива і двома стопками горілки в лобі, починає самостверджуватися за рахунок інших.

Згадую недавні дискусії про легалізацію зброї. Мовляв, якщо легалізувати пістолети - у нас в суспільстві відразу ж настане спокій і порядок. Всі відразу ж почнуть поважати один одного - зовсім як в Техасі. Зважати на чужі інтереси. Вася з Позняків буде поважати Світлану з Оболоні. А я думаю, що єдина відмінність звбої від тачки полягає в тому, що на тачці, завдаючи шкоди іншим - ти завдаєш шкоди і собі. Безпосередньої шкоди, яку потім рихтувати, фарбувати треба буде і потрапляти на бабло. А у випадку з пістолетом - ніякої шкоди немає. І все - більше ніякої різниці немає.

Тому що проблема не в євробляхах, а в мізках. Затуманених мізках, які під 4 пляшками пива запускають причинно-наслідковий зв'язок, який формує відповідний стиль їзди. Незалежно від того, що і як відображено на номерному знаку.

Нагадаємо, як передає Deutsche Welle, на Філіппінах масово знищують автомобілі у зв’язку з тим, що вони нелегально імпортовані.

Як повідомляв Знай.ua, фактично кожен другий автомобіль, ввезений в минулому році в Україну, не був новим. Але за них до бюджету сплачувалися податки. У зв’язку з цим фактом нардепи пропонують і надалі стимулювати розвиток в Україні ринку вживаних транспортних засобів.

Також Знай.ua писав про те, що у липні 2018 року в Україні було продано 6,3 тис. нових легкових автомобілів, що всього на 1% більше, ніж за аналогічний місяць минулого року.