При озброєнні української армії не потрібно звертати увагу тільки на сухопутні сили.

У цьому впевнений депутат Верховної Ради, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук. Він зазначив, що в морських силах ми маємо тільки те, що не віджали росіяни в 2014 році.

Питання з транспортною авіацією також гостро не стоїть. Також вийшло налагодити виробництво своїх боєприпасів. Це стало серйозною підмогою для України. Тому як останні два роки їх закуповували за шаленими цінами.

"А ось з бойовою авіацією у нас великі проблеми. Причому і по штурмовій, і по винищувальній авіації. Тут можна робити ставку на модернізацію. Однак виникає питання, наскільки український ВПК може модернізувати своїми силами нашу штурмову або винищувальну авіацію. Що стосується закупівлі нових одиниць бойової авіації, то ми на сьогоднішній день це питання навіть не розглядаємо", - сказав нардеп.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Галя, Польща і колоради: чоловік випив отруту для жуків, аби кохана не їхала на заробітки

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Показати ще

З танками краще рухатися в бік модернізації. "Є успішний варіант з модернізацією танка Т-72. Але потрібно розуміти, чим відрізняється Т-72 від Т-64. У професійних танкістів свої критерії - це легкість в експлуатації, в ремонті і так далі. Але з політичної точки зору краще Т- 64, який розробили і виробляли в Україні, а Т-72 виготовлявся на "Уралвагонзаводі" в Нижньому Тагілі", - зазначив Тимчук.

В цілому, проблеми є в усіх родах військ.

БМ "Оплот" основний бойовий танк України 2017

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з учорашнього дня по всій лінії розмежування, згідно Мінським домовленостями, має бути встановлено так зване "новорічне перемир'я". Втім, бойовикам абсолютно все одно: кілька разів поспіль на фронті звучали ворожі обстріли, траплялися неодноразові провокації.