Туристичний потік, порівняно з попередніми роками, скоротився в 4 рази. Про це повідомив власник ялтинського зоопарку "Казка" та парку левів "Тайган" в інтерв'ю для Крим.Реалії.

Зараз на півострів їде значно менший потік туристів, ніж звикли приймати жителі Криму. На фотографіях з веб-камер можна бачити практично порожні пляжі Ялти та базари, на яких продавців більше, ніж покупців.

Паралельно з цим відзначається, що в Кирилівці Запорізької області дуже багато людей, а на пляжах вкрай мало вільних місць. І в море, і загоряють.

Після анексії Криму туристичний потік на півострів скоротився більш, ніж в 4 рази. Залишитися в бізнесі вдалося лише великим санаторіїв і готелів, яких "врятували" і "націоналізували" окупаційні влади. Малий же туристичний бізнес практично помер.

При цьому окупаційні власті заявляють, що очікують в цьому сезоні близько 6 мільйонів чоловік. Олег Зубков зазначив, що вони обманюють щодо кількості туристів і їх буде в кращому випадку в два рази менше.

Крим у мирний час приймав близько 6 мільйонів туристів. З них близько 4,5 мільйонів були жителі України, близько 1 млн – росіяни, а решта – мешканці інших держав.

В останні ж роки Крим приймав близько 1,15-1,20 мільйонів туристів, з яких 1,05-1,10 мільйонів –жителі Росії та всього близько 100 тисяч – жителі України.

"Говорити про збільшення туристичного потоку з України не доводиться. Це навряд чи можливо. А збільшення туристичного потоку з Росії може бути у зв'язку з відкриттям Керченського мосту, і тільки в період цього літа. Максимум на 15-20% може збільшитися автомобільний потік, який для Криму ніколи не було основним. В основному люди їхали в Крим потягом. У зв'язку з відкриттям Керченського мосту туристичний потік до Криму може скласти в цьому році близько 1,25 – 1,28 мільйонів чоловік, основна маса яких – росіяни", - зазначає екс-міністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв.

Нагадаємо, грошей немає, людей теж: кримські пляжі змусили українців ридати.

Як повідомляв Знай.ua, на українському курорті прогримів вибух: перші подробиці і кадри. Інцидент розігнав відпочиваючих.

Також Знай.иа писав, що "діамантові" кримські пляжі побили антирекорд відвідуваності. З кожним роком економічна ситуація на півострові тільки погіршується.