Відомий український волонтер Мирослав Гай застеріг українців від поїздок до Росії та Білорусі найближчим часом.

Йдеться, зокрема, і про Чемпіонат світу з футболу-2018, пише він на своїй сторінці в Facebook.

"У нас йде війна, кожен день росіяни вбивають кількох українських солдат і ще десяток ранять. Але справа не в цьому. Справа в тому, що ми їх теж вбиваємо. І набагато більше", - пояснює він свої побоювання.

За його словами, на кожного загиблого українського солдата, доводиться кілька російських.

"Про це не говорить російська пропаганда, як вона мовчить про багато сотень втрат у Сирії, але про які вже знає весь світ. Зате пропаганда продовжує нагнітати ненависть до українців, американців, євреїв, європейців. І все це підкріплюється трунами, які йдуть з України в РФ", - підкреслив Гай.

Украинцы. Я не рекомендую ехать Вам на ЧМ 2018 в РФ. Я вообще, не рекомендую ехать в РФ или Беларусь. По конкретным...

Популярні новини зараз
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще
Posted by Myroslav Hai on Thursday, 24 May 2018
Варто відзначити, що раніше прихильники так званої "ЛНР" розгорнули масштабну пропагандистську кампанію – схожу на ту, яку розпочали в 2014-му.

За даними аналітиків, пропаганада ведеться за кількома напрямками, а саме:

недопущення припинення бойових дій;
не прийняття України;
розпалювання ідеологічної і політичної ворожнечі;
інтеграцію в Російську Федерацію.

"Дані інформаційні кампанії проводяться регулярно, їх основна мета - прищепити жителям непідконтрольної території Луганської області, неприязнь, ненависть, ворожнечу до України. А також, подібна ідеологічна обробка дозволяє "ЛНР", більш активно залучати жителів ОРЛО до бойових дій проти України", - йдеться в коментарі до знімків.

Соціальні мережі, в яких спілкуються мешканці окупованого Луганська, можна розцінювати як своєрідний зріз громадської думки. Якщо раніше луганчани активно висловлювали своє невдоволення рівнем зарплат, діяльністю влади "республіки", комендантською годиною, відсутністю води, бензину або ліків, то після святкування 9 травня повідомлення користувачів соціальних мереж змінилися. І не дивно – тут пропаганда також зробила свою справу.

Часто – методом "фінансового заохочення", або нав'язуванням думки на тих самих мітингах.

Зовнішня реклама може багато що сказати про стан справ на окупованих територіях. Терористи як і раніше намагаються за допомогою пропагандистських плакатів вселити впевненість у завтрашньому дні, показати "роботу над покращенням економічного стану", запевнити у надійності своїх "військових підрозділів".

Російська пропаганда перестає діяти: жителі окупованого Донбасу змінюють ставлення до України

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що підопічні Клімкіна спрацювали в стилі Путіна.