У Запоріжжі збирають інформацію і готуються до захоплення державної влади.

Відповідну заяву зробив голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль під час виступу на позачерговій сесії, передає "Радіо Свобода".

На його думку, ці дії спрямовані "на підтримку насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади", зміни територіальних меж України.

Голова ОДА зазначив, що в регіоні збирається та передається службова інформація з джерел у владі, а також накопичуються кошти на фінансування акцій протестів. Останнє відбувається за рахунок протиправного отримання бюджетних коштів.

Бриль вказав, що саме планується використовувати для захоплення влади. А саме: системні зловживання бюджетними коштами, гальмування у виконанні екологічних програм, злочини у сфері земельних відносин, блокування програм на важливих соціальних напрямках, підтримка деструктивної діяльності в сфері медицини, будівництва доріг, комунальної інфраструктури та доведення об'єктів до низького стану.

Популярні новини зараз

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Ізраїль знищив головний офіс противника одним ударом: димом затягнуло пів міста

На місто-розсадник коронавірусу Ухань обрушилося потужне торнадо: сотні поранених, загиблих шукають з собаками

Не Аліса і не Маша: з'явилися докази, хто перемогла в "Холостяку" з Тіматі

Показати ще

Все це, за його словами, викликає протестні настрої серед громадян. Відповідне звернення з доказами Бриль збирається направити президенту України Петру Порошенку, Генеральній прокуратурі і Службі безпеки України.

Як повідомляв портал "Знай.uа", перший заступник мера Кривого Рогу Євген Удод розповів, як кримінальні авторитети з прокурорами намагалися захопити владу.

СохранитьСохранить