Все більше росіян виступають проти бойовиків на Донбасі та підтримки Росією "ДНР" й "ЛНР".

Про це свідчить опитування російського "Левада-Центру". Лише 41% респондентів виступили за те, щоб Москва і далі підтримувала терористів. 6% вважають, що Росії варто підтримати Київ у питанні конфлікту на Донбасі.

Категорично проти будь-якої підтримки "ЛДНР" виступили 31% росіян. Громадян РФ все менше хвилює питання приєднання окупованих територій. У порівнянні з даними за 2014-2015 роки, росіянам стає все більш байдужою доля конфлікту на Донбасі й ситуація всередині України.

Популярні новини зараз

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

"У більшості росіян досі немає впевненості в питанні, навіщо Росії підтримувати Донбас. Іншим чинником, що викликає невизначеність російських громадян по "ДНР" і "ЛНР", є те, що він назвав "правовим свавіллям" на непідконтрольній Києву території Донбасу. Навіть на рівні еліт немає однозначного сприйняття Донбасу і тієї місії, яку виконує Росія", - пояснив результати опитування партнер Агентства стратегічних комунікацій Вадим Самодуров.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, напередодні виборів президента Росії, нинішній глава Кремля Володимир Путін значно втратив довіру з боку населення.