Блогер Станіслав Васін розповів, що Революція Гідності, анексія Криму та війна на Донбасі перетворили наступні три роки у політичну нескінченність. За його словами, держава фактично нічого не робить для людей на захоплених територіях.

Про це він написав у колонці для ZN.ua.

Експерт зазначив, що попри раціоналізацію кожної з втрат та звинувачень на адресу Росії, у держави з'явився рідкісний талант розкидатись своїми.

"Ось вже три роки кілька мільйонів людей, що живуть за бетонними плитами під триколорами, перебувають в інформаційному вакуумі. Одна з найбільших, а може - і найбільша подія української новітньої історії обросла колючим дротом, мінами і - тишею", - пише Васін.

Він повідомив, що за цей час не назвали жодного терміну деокупації територій. Крім того, Мінські домовленості Васін назвав "безальтернативними", лише тому, що їхнє невиконання в той чи іншій мірі влаштовує усіх.

Популярні новини зараз

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

"Якщо повернення Донбасу під український контроль буксує з об'єктивних військово-політичних причин, то зовсім незрозуміло, чому держава так легко і скоро відмовляється від тих, кого вважає своїми", - додав блогер.

Експерт впевнений, що сотні тисяч людей з Донбасу, які перетинають лінію розмежування, не відчувають на собі інформаційної роботи з української сторони.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський журналіст Аркадій Бабченко розповів, як мешканці Росії бояться виходити на вулиці своїх міст.