Посольство Великої Британії в Україні опублікувало потішний вітальний ролик до свят. У відео використана мова смайлів.

У привітанні брала участь посол Великобританії Джудіт Гоф і співробітники посольства, які говорили як англійською, так і українською мовами.

Вони розповіли про звичаї, які є спільними та які відрізняються у наших країнах: коли, власне, починається святкування, що подається на різдвяний стіл і що ми співаємо.

У ролику також згадується "Щедрик" – українська колядка, яка була створена понад 100 років тому та стала всесвітньо відомою.

Відеоролик посольство опублікувало на сторінці в соцмережі Facebook.

З Новим Роком та Різдвом

Посольство Великої Британії та посол Джудіт Гоф сердечно вітають українців з прийдешніми різдвяними та новорічними святами! Цьогоріч ми вирішили присвятити наше відео традиціям святкування Різдва у Великій Британії та Україні. Щоб яскравіше розкрити тему, ми використали нині популярну «мову» емоджі. 😉 Британські та українські співробітники посольства розповідають про звичаї, які є спільними та які відрізняються у наших країнах: коли, власне, починається святкування, що подається на різдвяний стіл і що ми співаємо. До речі, про частування на Різдво – як ви чули у відео, британці готують страву pigs in blankets. Що ж таке ці «свині у ковдрах»? Даруємо за правильну відповідь фірмові посольські календарі на 2018 рік. Умови участі прості: вподобайте і поширте цей допис, напишіть у коментарях вашу відповідь і чекайте на результати 27 грудня. Оберемо 5 переможців через Random.org (обов’язковою умовою участі є перебування на території України). Бажаємо веселого Різдва та щасливого Нового року! 🎄🎅 *** The British Embassy Kyiv and Ambassador Judith Gough cordially wish Ukrainians a Merry Christmas and a Happy New Year! This time we dedicated our video to the traditions of celebrating Christmas in the UK and in Ukraine. In order to explain it best, we used the popular emoji language. 😉 British and Ukrainian Staff of the Embassy explain those traditions, what we have in common and what differs, for instance, when we gather, what we eat and how we actually celebrate. Talking about food – we mentioned in the video ‘pigs in blankets’. What dish is it? So, a little contest: if you want to get branded Embassy calendars for 2018, simply like and share this post, write the correct answer in comments and wait for the results on 27 Dec. We will choose 5 winners via Random.org (for users in Ukraine only). Merry Christmas and a Happy New Year! 🎄🎅

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Потап з голим торсом вразив схожістю з Брюсом Віллісом: "С*ксуальний"

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Показати ще
Posted by British Embassy, Kyiv on Friday, 22 December 2017

Католицьке Різдво стало в Україні вже офіційним святом і відповідно вихідним днем. Однак, українці матимуть вихідні і на традиційні дні святкувань.

Як повідомляв портал "Знай.ua", різдвяні вихідні для українців триватимуть з 6 січня (субота) по 8 січня (понеділок) включно.