Фотографії окупованого Донецька показав журналіст Денис Казанський. Нові знімки міського залізничного вокзалу він виклав у своєму блозі.

"Потяги сюди більше не їздять. Залізницю ще три роки тому завалило уламками моста, і з тих пір їх так і не прибрали. Нові будівлі залізничного вокзалу, які побудувала проклята Україна до Євро-2012, стоять покинуті, з побитими вікнами, які лише місцями забиті фанерою", - повідомив Казанський.

І додає: "Будівля нікому не потрібно. Дах протікає, всередині весь час вода, перекриття гниють. Скоро все це прийде в повну непридатність".

Відзначається, що люди сюди приїжджають, але вже не для того, щоб кудись поїхати.

"А для того, щоб поговорити по телефону. Адже люди Захарченко відрізали в Донецьку український мобільний зв'язок. Тепер МТС ловить тільки на околицях, де сигнал приходить з української сторони", - розповів журналіст.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Яке свято 14 грудня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Соколова виявила дещо дивне у справі Шеремета, журналістка зробила різку заяву

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

Сайт "Знай.иа" повідомляв, що 30 січня в селі Великі Садки Шумського району учасник АТО жорстоко вбив своїх матір і сестру. Тіла 88-річної Євдокії Войтюк та її 62-річної дочки Ганни, яка доглядала за жінкою, знайшли у дворі