Призов на строкову службу офіцерів запасу, які не служили в армії, говорить про катастрофу в ЗСУ.

"Це закриття дірок, тому що в армії катастрофа. Як начальник Генерального штабу ЗСУ не намагався відтягнути цей трагічний момент, але, мабуть, ситуація настільки плачевна, що без офіцерів запасу закрити діри в некомплекті молодших офіцерів неможливо», - сказав військовий експерт Олег Жданов , передає "Обозреватель".

Він пояснив, що спочатку цю проблему намагалися вирішити за рахунок мобілізації. Однак після відмовилися від мобілізації і дозволили розривати контракти. "Тоді і почався божевільний некомплект. Виявилося, що військові училища не справляються, набір своєчасно не був збільшений", - сказав експерт.

Жданов зазначив, що влада упустила момент, коли потрібно було збільшувати набір до військових вузів. Це була очевидна вимога, тому як армія збільшилася в 2,5 рази. За словами експерта, в найбільшому дефіциті виявилися командири батальйону.

"У Генштабі не стали мотивувати людей повернутися, вони не стали розгортати військову освіту, вони пішли за гіршим варіантом. Більш того, це найдорожчий шлях, тому що офіцерам треба платити протягом 18 місяців зарплату як призовникам", - розкритикував позицію командування експерт.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Андрій Данилко похвалився неабияким досягненням - Вєрка Сердючка стала найкращою

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Міністерство оборони України пояснило правило призову офіцерів запасу в Україні в 2017 році.