Призов на строкову службу офіцерів запасу, які не служили в армії, говорить про катастрофу в ЗСУ.

"Це закриття дірок, тому що в армії катастрофа. Як начальник Генерального штабу ЗСУ не намагався відтягнути цей трагічний момент, але, мабуть, ситуація настільки плачевна, що без офіцерів запасу закрити діри в некомплекті молодших офіцерів неможливо», - сказав військовий експерт Олег Жданов , передає "Обозреватель".

Він пояснив, що спочатку цю проблему намагалися вирішити за рахунок мобілізації. Однак після відмовилися від мобілізації і дозволили розривати контракти. "Тоді і почався божевільний некомплект. Виявилося, що військові училища не справляються, набір своєчасно не був збільшений", - сказав експерт.

Жданов зазначив, що влада упустила момент, коли потрібно було збільшувати набір до військових вузів. Це була очевидна вимога, тому як армія збільшилася в 2,5 рази. За словами експерта, в найбільшому дефіциті виявилися командири батальйону.

"У Генштабі не стали мотивувати людей повернутися, вони не стали розгортати військову освіту, вони пішли за гіршим варіантом. Більш того, це найдорожчий шлях, тому що офіцерам треба платити протягом 18 місяців зарплату як призовникам", - розкритикував позицію командування експерт.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Міністерство оборони України пояснило правило призову офіцерів запасу в Україні в 2017 році.