З початку 2017 року контракт на службу з Збройних Силах України уклали близько 13 тисяч громадян, з яких майже тисяча – офіцери.

Таку інформацію оприлюднила прес-служба Міноборони України.

На офіцерські посади в бойових військових частинах призначили понад триста осіб сержантського та старшинського складу. Вони пройшли необхідну підготовку при вишах та мають військове звання “молодший лейтенант”.

В МО також повідомили, що в минулому році контракт з ЗСУ уклали понад 69 тисяч громадян, з яких 7,5 тисяч – офіцери. У порівнянні з 2015 роком кількість прийнятих офіцерів запасу зросла уп’ятеро.

Зараз у відомстві готуються призивати громадян України віком до 43 років, які закінчили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, але не проходили військову службу і придатні до неї за станом здоров’я.

Популярні новини зараз
Скільки доведеться платити за електроенергію з 1 березня: тариф не для всіх буде однаковим Плювання в спину та глузування: у ТЦК скаржаться на неприязнь цивільних Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська Заберуть житло, і речі зібрати не встигнете: через які борги українці ризикують опинитись на вулиці
Показати ще

"Передбачається їх підготовка як військово-навченого ресурсу з подальшим призначенням на посади до військових частин та зарахуванням до оперативного резерву першої черги після їх звільнення", – повідомили в міністерстві.

В Міноборони також запевнили, що на призваних офіцерів запасу поширюватимуться всі норми соціального захисту, якими користуються кадрові військовослужбовці.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", на передовій в зоні проведення АТО не вистачає бійців.