Народні депутати хочуть підвищити призовний вік з 27 до 30 років.

Відповідні зміни передбачені прийнятим 27 лютого в першому читанні законопроектом №6052 щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби, передає kr24.com.ua.

Згідно з проектом закону, зміниться і порядок зарахування осіб, які здійснюють підготовку на посади сержантського і старшинського складів. Крім того, він передбачає можливість продовжити військову службу військовослужбовцям, визнаним військово-лікарськими комісіями за станом здоров'я непридатними до військової служби.

Навіть ті, хто визнаний непридатним, може піти на службу за контрактом. Виняток становлять розумові, сенсорні, психологічні дефекти і інші захворювання, визначає Міноборони.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Також уточнюються питання звільнення з військової служби та визначаються підстави звільнення військовослужбовців з числа іноземців та осіб без громадянства, які не пройшли випробувальний термін. Регулюються питання забезпечення, зокрема житлом, військовослужбовців, відряджених до державних органів, підприємства, установи, організації.

Призов до армії

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що переформатування антитерористичної операції в операцію Об'єднаних сил може привести до ескалації ситуації на Донбассе.В етмо впевнений військовий експерт Олег Жданов.

"У законі про реінтеграцію Донбасу є моменти, що суперечать Конституції. Наприклад, до вас можуть увірватися в будинок, провести обшук, відібрати машину і так далі. І в цьому його відмінність від закону про оборону", - сказав Жданов. Також він додав, що раніше Захід не розумів, що таке АТО. Але і новий закон ясності не вносить.