Координатор групи "Інформаційне опір" і нардеп Дмитро Тимчук розповів, що російсько-окупаційні війська готуються до нової військової ескалації на Донбасі, яку з великою ймовірністю варто чекати восени. Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".

Тимчук переконаний, що президент Росії Володимир Путін буде просувати в Україні своїх кандидатів на президентських і парламентських виборах-2019 і для цього йому знадобиться нова агресія. Такими діями проросійські сили хочуть показати, що так звана "партія війни" (провладна коаліція) призводить як до бойових дій, так і до чергових эскалацій. Як результат – гинуть люди.

На такому тлі подій і будуть просуватися тези опозиційних сил.

На даний момент на окупованій Росією території Донбасу йде процес доукомплектування, який спостерігається ще з початку 2018 року.

Дмитро Тимчук відзначає, що практично вісім місяців в повний зріст йде доукомплектування частин підрозділу першого "армійського корпусу ДНР" й другого "армійського корпусу ДНР".

Тимчук вважає, що з осені відразу не розгорнуться масштабні бойові дії, однак окупанти ставили перед собою завдання про доукомплектування підрозділів по лінії штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу РФ ще в кінці 2017 року. Вони повністю провалили одне із завдань і не змогли укомплектувати особовий склад. Однак окупанти намагаються зробити це у відношенні озброєння і військової техніки.

Нардеп переконаний, що ескалації все ж варто очікувати від окупаційних військ. Так, ймовірно, під час передвиборної кампанії будуть просуватися тези про необхідність нейтралізувати так звану "партію війни".

Україні ж важливо зміцнювати обороноздатність і збройні сили, щоб дати їм можливість оперативно реагувати і нейтралізувати будь-які погрози з боку окупантів. Також слід схиляти міжнародні структури виконувати свої прямі функції.

Нагадаємо, "третя сила" розправилася з танком окупантів на Донбасі.

Як повідомляв "Знай. ua", на Донбасі нова загроза, і це не Путін.

Також "Знай. ua" писав, що США кинули рятувальний круг військовим на Донбасі.