В Одесі активісти кількох патріотичних організацій влаштували акцію протесту, де був й президент Росії Володимир Путін, не особисто, а лише його опудало.

Про це повідомляє "Трасса Е-95". Акцію приурочили до річниці визнання Меджлісу кримських татар "екстремістською організацією" в Росії та анексованому Криму.

Активісти привезли шибеницю та поставили її поряд з входом в російське консульство. На неї повісили опудало Путіна, а потім спалили.

Популярні новини зараз
Заберуть городи: українці можуть втратити земельні ділянки За переказ дружині можуть оштрафувати: українців суворо попередили За місце біля дому доведеться платити більше: водіям змінили правила паркування Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще

Так учасники акції висловили свою підтримку кримським татар, яких піддають репресіям окупанти на півострові. Активісти прийшли під стіни російського консульства з плакатами в руках вимагали відпустити затриманих кримських татар, яких незаконно засудили в Росії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, окупанти "підвищують" рівень життя мешканців Криму. Особливо це помітно по якості продуктів.